Podporte nás nákupom cez internet

Priatelia, od teraz môžete podporiť naše občianske združenie Športový klub PARBAT pri nakupovaní cez internetové obchody bez toho, aby vás to stálo čo i len 1 cent navyše. Pomocou Dobromatu je to jednoduché, vyberte si niektorú z možností.

Jedna možnosť (takto nás nikdy nezabudnete podporiť, keď to bude možné):

  • Ak nakupujete na internete a chcete nás pri tom zároveň podporovať, pridajte si do prehliadača tohto pomocníka: http://dobromat.sk/rozsirenie/pridat
  • Pomocník vám pri návšteve vami vybraného internetového obchodu ponúkne možnosť zrealizovať nákup pomocou Dobromatu. Z ponuky združení, ktoré sú do Dobromatu zapojené, vyberiete náš Športový klub PARBAT a časť vašej útraty pôjde na podporu našich aktivít.
  • Pokiaľ nakupujete v internetovom obchode, ktorý sa zatiaľ nepridal do Dobromatu, tak ostane Pomocník v prehliadači neaktívny.

 Druhá možnosť:

  • Ak si pomocníka nepridáte, je potrebné pred každým nákupom navštíviť stránku https://dobromat.sk/podporim/sk-parbat 
  • Na tejto stránke si v ľavom poli vyberiete obchod, v ktorom chcete nakúpiť a v pravom poli už máte predvyplnený názov nášho občianskeho združenia. Stránka vás presmeruje do vami vybraného internetového obchodu, kde môžete nakúpiť. Možno vás potom opäť vyzve na potvrdenie výberu nášho občianskeho združenia.
  • Ak chcete nakúpiť v obchode, ktorý sa zatiaľ nepridal do Dobromatu, nenájdete ho zatiaľ v zozname obchodov, no je možné, že sa v blízkej budúcnosti pridá.

Za toto sprostredkovanie nákupu vyplatí obchod Dobromatu províziu. Následne ju Dobromat pošle na náš účet a my ju použijeme na našu činnosť.

Dôležité je vedieť, že cena za nákup je rovnaká, či sa do internetového obchodu dostanete cez Dobromat alebo priamo. To, že pôjdete cez Dobromat, vás nestojí ani cent navyše. Napriek tomu nám prispejete sumou vo výške niekoľkých % z vášho nákupu.

Ďakujeme vám za podporu. Pokojne pošlite túto info aj ďalším priateľom, ktorí radi pomôžu prostredníctvom svojich internetových nákupov.

PS: Samozrejme, že môžete prostredníctvom Dobromatu podporovať aj iné občianske združenie, či neziskovú organizáciu. Ak ich nenájdete v predvolenom zozname, oslovte ich, lebo čím viac organizácií je zapojených v Dobromate, tým väčšie provízie z predaja môžu združeniam plynúť.

 

ŠK PARBAT © 2016. All Rights Reserved.